Leuke Links

Indien u als kapel of carnavalsvereniging uw gegevens/link hier ook graag bij ziet, stuur dan via onze HOME-pagina een e-mailtje met uw gegevens.

Carnavals- en dweilkapellen

Naam band Contactgegevens Afkomstig uit Link
Dreddezewir dreddezewir@hotmail.com Etten-Leur Dreddezwir
We Doen Mar Wa Ingrid van der Heijden, wdmw@emeni.nl Roosendaal We Doen Mar Wa
Muzirabel Renno Brugman, info@muzirabel.nl Etten-Leur Muzirabel
Toeternietoe toeternietoe.roosendaal@tiscali.nl Roosendaal Toeternietoe
De Hutseklutsers info@hutseklutsers.nl Etten-Leur De Hutseklutsers
De Turfbloazers turfbloazers@lycos.nl Leur Turfblaozers
Sjubokz info@sjubokz.nl, tel. 076-5017104 Etten-Leur Sjubokz
De Joekels glangen@westbrabant.net Etten-Leur De Joekels
De Contactpuntjes contact@contactpuntjes.nl, tel. 076-5309111, Postbus 2067, 4800 CB Breda Breda De Contactpuntjes
So What Chris van der Linden, tel. 076-5034640, chrisvanderlinden@wanadoo.nl Etten-Leur  
De Bacchanten Frank Nijland, bacchanten@hetnet.nl Etten-Leur De Bacchanten
Kliemaks Junior huubgobbens@planet.nl Etten-Leur Kliemaks Junior
Bredaos Kabaol info@bredaoskabaol.nl Breda Bredaos Kabaol
De Torentoeters Den Bosch De Torentoeters
De Blaoskaoken ankievanoosterum@hotmail.com, tel.no. 076-5418818 of 06-28048620, Reeperf 39a, 4824 GG Breda Breda De Blaoskaoken
De Verbrasband uytdehage@gmail.com Roosendaal De Verbrasband
Pretband Sam-Sam samsam@orange.nl Breda Pretband Sam-Sam
Blaasorkest Cock & de Klepzeikers sic@cockendeklepzeikers.nl Breda/Prinsenbeek Cock & de Klepzeikers
H-H info@heheprinsenbeek.nl Prinsenbeek H-H
De Chicas info@de-chicas.nl of 06-41326154 Breda, Etten-Leur, Hoeven en Prinsenbeek. De Chicas
       
       
       

Carnavalsverenigingen

Naam Vereniging Contactgegevens Afkomstig uit Link
Stichting Carnaval De Stijloren Secr.: G. van der Wielen, Tel. 076-50108064 Etten S.C. de Stijloren
Leurse Leut Secr.: J. Geboers, info@leurseleut.nl Leur De Leurse Leut
Mami Secr.: Henk Govers, henk.govers@gmx.net Etten-Leur MAMI
C.V. Duo Bekent Ad Schouwenaars, info@duo-bekent.nl Etten Duo Bekent
C.V. De Ceeveekus Secr. C. Rovers, ceeveekus@wanadoo.nl Leur De Ceeveekus
C.V. de Tapkes jupke@wanadoo.nl Leur De Tapkes
K.V. de Duimkes duimkes@kvdeduimkes.nl Etten-Leur De Duimkes
C.V. de Meejloapers meejloapers@xs4all.nl Etten-Leur de Meejloapers
t Gezeik menmoer@westbrabant.net Etten-Leur `t Gezeik
C.V. De Weggooiers Rob van der Meer, Kruisberg 103, 4871BK Etten-Leur,
076-5030512
Etten-Leur  
Stichting Carnavals Optocht Etten-Leur info@sco-etten-leur.nl Etten-Leur Stichting Carnavals Optocht E-L
Werkgroep Ziengaovut info@ziengaovut.nl Etten-Leur Werkgroep Ziengaovut
CV de Stapelerkes peggysue@casema.nl Etten-Leur CV de Stapelerkes
CV Ons Hedde Nie Secr. Ed Simon, onsheddenie@live.nl Etten-Leur CV Ons Hedde Nie
Hyves CV Ons Hedde Nie
       
       
Ook geinig of informatief:
Naam Vereniging Contactgegevens Afkomstig uit Link
De kleinkeinder Den Bosch De kleinkeinder
Carnaval in Tullepetaonestad Marco Schillemans, info@tullepetaonestad.nl Roosendaal Tullepetaonestad
Brabant-Carnaval E. Beks, carnaval@brabantcarnaval.nl Noord-Brabant Brabant-Carnaval
Dweilorkesten info John van Ree en Michel Guldenmundt   Dweilorkesten info